Čerpajte zľavy s Lyoness - Repasované počítače, repasované notebooky, repasované tlačiarne

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Čerpajte zľavy s Lyoness

Čo je Lyoness?

Lyoness je medzinárodné nákupné spoločenstvo. Každý sa môže bezplatne a nezáväzne prihlásiť a stať sa súčasťou tejto celosvetovej siete. Výhoda pre všetkých členov spočíva v tom, že pri každom nákupe, ktorý členovia uskutočnia u jedného z obchodných partnerov, sa pripisuje rabat, ktorý bude ako Lyoness Cashback poukázaný na vlastný účet.


Cashbackcard - je medzinárodne platná karta, platná na Slovensku, Európe, Amerike, Ázii i Austrálii, u viac ako 20 000 Cashback obchodných partnerov, pričom výhody Lyoness využíva už viac ako 1,9mil. zákazníkov v medzinárodnom meradle.


Významnými partnermi spoločenstva Lyoness, u ktorých môžete nakupovať, uplatňovať si spätnú náhradu a tiež zhodnocovať svoje nákupy sú napr.: TESCO, HYPERNOVA, NAY, KIKA, OMV, Fann parfumerie, bauMax, BEPON, Baťa, Šeft, Ozeta, AQUACITY Poprad, Bešeňová, a stovky ďalších obchodov na celom Slovensku aj v zahraničí.Ak ste registrovaným členom Lyoness získajte zľavu 7% zo všetkých svojich nákupov u nás . Stačí iba zadať Vaše ID karty do poznámky pri objednávke a my Vám vrátime peniaze z každého nákupu uskutočneného v našej spoločnosti prostredníctvom Lyoness.


Ak nie ste členom Lyoness a chcete využívať všetky jeho výhody tak pri nákupe potravín, benzínu, či platení účtov za elektriku a plyn, vyplňte Vaše údaje vpravo a my Vás bezplatne obratom zaregistrujeme a vysvetlíme možnosti šetrenia.

Sme partner Lyoness.
Ako fungujú zľavy cez Lyoness.
Chcem šetriť s Lyoness

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky