PayPal popis - Repasované počítače, repasované notebooky, repasované tlačiarne

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PayPal popis

Platba prostredníctvom služby PayPal
PayPalom zaplatíte za Váš nákup pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom Vášho PayPalu.PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk.PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami.PayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.

Práve pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme si PayPal vybrali na to, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami, našimi zákazníkmi a našim internetovým obchodom Actonery.sk.

Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.Čo je potrebné pre platenie PayPalom ?

Embosovaná platobná kartu ( karta s vytlačenými číslami ) s dostatkom finančných prostriedkov a e-mail.Ako prebieha platba PayPalom ?

Veľmi jednoducho. Ak chcete na našom internetovom obchde Abctonery.sk zaplatiť pomocou PayPalu, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete požiadaní o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu.  Ak už máte zriadený účet PayPal , bude Vám umožnené sa k nemu prihásiť a platbu odoslať.Pozor dôležité : v prípade platieb cez PayPal neoznámujete číslo platobnej karty obchodníkovi, ale iba PayPalu.

Platobný portál je bohužiaľ v angličtine, a pretože sa nejedná o naše stránky, nemáme možnosť Vám ho preložiť.Pre zrealizovanie platby potrebujte :

- číslo platobnej karty

- mesiac a rok ukončenia platnosti karty

- CSC kód  ( Váš bezpečnostný kód je trojmiestne číslo nachádzajúce sa na zadnej strane karty nad podpisovým prúžkom )

- e-mailovú adresu

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky